.

Оди Носорог! (3090B 3000 Серија StepGuard Решетката Guard

Оди Носорог! (3090B 3000 Серија StepGuard Решетката Guard

DEN 585.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оди Носорог 3000 Серија Step Guard Решетката Guard е нарачана за на предната страна на вашиот година, марка и модел камион или SUV.Ексклузивно пред чекор дизајн доаѓа во рака за работа на крена камиони и спортски автомобили.Оди Носорог 3000 е чекор подлога се притисне во цевки; не слаб рѓа-поканува исечок подлога.Пред-drilled за помошни возење светла или светла за магла (повеќето апликации).Облека вашиот камион или SUV со ексклузивна комбинација на солиден челик пред крајот на заштита и корисна браник-ниво чекор за лесен мотор пристап.Оди Носорог 3000 Серија Центар Решетката Guard го прави секој мотор задача полесно—идеален за крена камиони и спортски автомобили.

Главните својства