.

Ловец Градител Затворен Низок Профил Тавански Вентилатор со LED Светло и се Повлече Синџир Контрола

Ловец Градител Затворен Низок Профил Тавански Вентилатор со LED Светло и се Повлече Синџир Контрола

DEN 2735.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.КЛАСИЧЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : традиционалното и обичните Градител фан доаѓа со LED светло опфатени со swirled мермер стакло дека ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; Мерки 52 x 52 x 14.59 Инч.МУЛТИ-БРЗИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ФАН МОТОР : Шепот Правец на мотор испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси; Промена на насоката од downdraft режим во текот на летото да updraft режим во текот на зимата.LED СВЕТЛО за ПОЛНЕЊЕ : Енергетски ефикасни dimmable LED светилки нека ти контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење; долготрајните светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.Се ПОВЛЕЧЕ СИНЏИР КОНТРОЛА : Претвори во мат сребро тавански вентилатор за вклучување/исклучување и да се прилагоди брзината за брзо и лесно со повлече синџири.СОБА СМЕСТУВАЊЕ : Внатрешна фан е наменета да се користи во сите соби се со ниска тавани, низок профил домување одговара на рамна до плафон; Идеален вентилатор за дневна соба, дневна, спална соба, детска соба и расадник.Градител тавански вентилатор има еден неврзан, традиционален дизајн која ја надополнува онаа на вашите соби без надмоќна нив.LED таванот светлина фан има целосно dimmable, високо-ефикасни LED светилки кои ви даде целосна контрола над вашиот осветлување.На прилагодливи планината фан доаѓа со три-позиција за монтирање на системот овозможува стандард, низок, или аглеста монтажа. 13-степен сечилото на теренот оптимизиран за да се обезбеди идеална воздух движење, а максималните перформанси.Ова е реверзибилна фан доаѓа со обратна ротација фан ножеви кои се задржи соби во вашиот дом, чувство на ладно време лета и топло време зими.Идеален за користење во простории или простори со ниска тавани помалку од 9' во висина.

Главните својства