.

FABRIANO Акварел Разгледница Подлога 300g A6 15sheets (ТОПЛА Притиснете)

FABRIANO Акварел Разгледница Подлога 300g A6 15sheets (ТОПЛА Притиснете)

DEN 354.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Неутрален акварел хартија изработени од напредни целулоза.Повеќе живописни и полесно да се во боја.Акварел tempera charcoalization pastelization свила екран.Големината на акварел на неутрален акварел хартија изработени од напредни целулоза прави бојата повеќе живописни и полесно да се во боја.

Главните својства