.

JJDPARTS Канцеларија Биро Организатор, Биро Организаторите и Додатоци, Шминка Додаток Организаторот За Домашна Канцеларија или Соба Салон (Црна)

JJDPARTS Канцеларија Биро Организатор, Биро Организаторите и Додатоци, Шминка Додаток Организаторот За Домашна

DEN 513.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Одличен Дизајн】- Масата Организатор е направен од цврст метал или ultrafine влакна материјал како што пената, и горните и долните два дела се отстранува.Кога не е во употреба, расклопување на два дела и ги стави во фиока, многу удобен за носење. 【Мулти-функционални Чување】- Нашата Маса Додатоци има четири партиции, не само што може да се складира за далечинска контрола, но исто така паметни телефони, очила, мемо хартија, пенкала, ножици, канцелариски материјал итн.кои се секогаш расфрлани на маса, давање на чисто чувство на вашиот десктоп.Згора на тоа, тоа е важен партнер во вашиот живот. 【Заштеда на Време И Стрес】- Поминуваат помалку време во потрага за она што ви треба и повеќе време се фокусира на она што е важно, што ќе го задржи на работи што ви треба во рака, додека престојуваат надвор од вашиот начин.мулти-функција организатор кутија е привлечна, стилски ,цврсти и издржливи.Идеален за работа или било кој друг биро место!. 【Применливи Сцена】- место за Складирање за козметика, козметички памук, мобилни телефони, задолженија, далечински контроли, канцелариски материјал, итн.Студија, маса, спална соба, дневна соба, канцеларија, итн.се применливи.Тоа е совршена големина за кафе на маса, кујнски контра, спална соба ноќната, итн.и лесно се вклопува насекаде во вашиот дом или канцеларија без преземањето на просторот. 【Обезбедување на квалитет】- JJDPARTS Home Office Додатоци Организаторот обезбеди вашето задоволство со производот.Ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговор за вас во прв пат.

Главните својства