.

Adeeing 4 Пакет Денот на Вљубените Виси Украси Срцето Банери Розова Топла Розова Црвено Чувствува Срца Garlands Вљубените Банер за Дома Камин Канцеларија Ѕид Свадба Оркес?

Adeeing 4 Пакет Денот на Вљубените Виси Украси Срцето Банери Розова Топла Розова Црвено Чувствува Срца Garlands

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нема Собранието ви се Потребни : На чувствува garlands се дизајнирани како срце во црвена, розова и топла розова нанижани togegher.Не DIY бара и зачувај вашето време.Можете лесно да се откажам од нив во текот на mantel, прозорец, ѕид или тремот.Лесен и брз начин да се decorte вашиот дом или Денот на Вљубените лице.Романтични Денот на Вљубените Украси : Црвена, розова, топла розова бои се класичен Денот на Вљубените тема бои.Овие се меша бои се чувствува срцето банери се совршен вљубените украси за дневна соба, спална соба, firplace, канцеларија, училница, трговски центар за да го поздрават на Вљубените сезона, додавајќи слатка атмосфера.Пакет и Големина на : пакетот вклучува 4 чувствува банери.Секој банер содржи 12 парчиња на чувствува срца, вкупно 48 срца.Должината на секој банер е 2м/ 6.6 ft.Секој срцето мерки 3.1x3 инчи.Издржливи s Ден тема бои.Овие срцето банери се романтични украси за специјална ноќ.Лесен за Користење : Овие се чувствува garlands дојде веќе пре-assmebled.Својот брз начин да се направи празнична дома декор.Нашите виси плакат е направен од квалитетот филц, мека и издржливи.Не е лесно да се скрши или да исчезнат.Секој банер содржи 12 парчиња на чувствува срца, вкупно 48 срца.Пакетот вклучува 4 чувствува банери.Должината на секој банер е 2м/ 6.6 ft.Секој срцето мерки 3.1x3 инчи.Овие се меша бои се чувствува срцето банери се совршен вљубените украси за дневна соба, спална соба, firplace.Можете лесно да се откажам од нив во текот на mantel, прозорец, ѕид или тремот.Тие, исто така може да се користи во канцеларија, училница, трговски центар за да го поздрават на Вљубените сезона, додавајќи слатка атмосфера.Ова се чувствува гарланд банер исто така, може да биде uesed како фото позадина или како декорација за свадба, роденден, булчински туш, бебе туш,годишнина, фази, деца соба.Зошто Да Изберете Adeeing Црвено Срце Чувствував Банер?.Совршен Одмор Дома Декорација : Црвена, розова, топла розова бои се класичен Денот на Вљубените тема бои.Овие срцето банери се романтични украси за специјална ноќ.Лесен за Користење : Овие се чувствува garlands дојде веќе пре-assmebled.Својот брз начин да се направи празнична дома декор.

Главните својства