.

4 Парчиња Спортски Тема Банер Спортски Bunting Виси Банери, Кошарка, Фудбал, Бејзбол Фудбал Хартија Гарланд за Роденден Бебе Туш Спортски Тема Партија Декорации

4 Парчиња Спортски Тема Банер Спортски Bunting Виси Банери, Кошарка, Фудбал, Бејзбол Фудбал Хартија Гарланд

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет содржина : доаѓа со 4 парчиња кошарка, фудбал, бејзбол фудбал хартија garlands, полн со спортски елементи, убави украси и доволно количество за вас да се подготви за паметење партија.Цврст материјал : спорт тема bunting банери се направени на квалитетот cardstock хартија, кои се трајни и обновливи, и насликани со 4 различни топката модели и живописни бои, ќе се фати луѓе внимание на прв поглед.Спортската тема дизајн : овие виси bunting банери се состојат од знамиња во бејзбол, кошарка, фудбал, кошарка и фудбал форма, која е во согласност со спортски тема партии, не може да одговара со други лица украси добро.Убаво додатоци за страни : нашата бејзбол кошарка фудбал фудбал во облик на garlands се погодни за разни спортски тематските партии, бебе туш и роденден, тие исто така може да се примени како фото реквизити да се земе интересни фотографии.Соодветна големина : секоја топка знаме мерки за прибл. 4.8 инчи во дијаметар, на јаже е за 78 инчи во должина, погодна за внатрешна или надворешна употреба; - може да се прилагоди на просторот помеѓу знамиња, убав украс за ѕид, маса или каминот.

Главните својства