.

Њуман Куќа Студио Дома Декоративни Божиќ Порибување На Носителот

Њуман Куќа Студио Дома Декоративни Божиќ Порибување На Носителот

DEN 2056.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

【КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН】Прелиена со ѕвезда, ова стилизирана злато и сребро дрво порибување на носителот се сигурни да додадете некои флеш на бои за вашиот сезона. 【НЕ се ЛИЗГА & СТАБИЛНА】Тешки доволно за да остане stably, метална кука е проширување и можат да доведат до 2.5 Кг украсување предмети. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Место на каминот мантија или tabletop да се откажам Божиќ чорапи, топки, фенери или друг празник кроења. 【ОДМОР од СУШТИНСКО значење】го Додадете овој декоративни празник прилог на зголемување на пријатна атмосфера на Божиќ ви донесе радост и среќа. 【БОЖИЌ ПОДАРОК】детално ја направена објект, да го направи незаборавен Божиќ подарок за да испратите најдобар одмор желби на вашето семејство и пријатели. 【КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН】Прелиена со ѕвезда, ова стилизирана злато и сребро дрво порибување на носителот се сигурни да додадете некои флеш на бои за вашиот сезона. 【НЕ се ЛИЗГА & СТАБИЛНА】Тешки доволно за да остане stably, метална кука е проширување и можат да доведат до 2.5 Кг украсување предмети. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Место на каминот мантија или tabletop да се откажам Божиќ чорапи, топки, фенери или друг празник кроења. 【ОДМОР од СУШТИНСКО значење】го Додадете овој декоративни празник прилог на зголемување на пријатна атмосфера на Божиќ ви донесе радост и среќа. 【БОЖИЌ ПОДАРОК】детално ја направена објект, да го направи незаборавен Божиќ подарок за да испратите најдобар одмор желби на вашето семејство и пријатели.

Главните својства