.

F Fityle 5pcs 45° Плотер Машина за Сечење Винил Ролан

F Fityle 5pcs 45° Плотер Машина за Сечење Винил Ролан

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

* Стандардна Ножот за сечење боја лепило медиуми -стандард винил. * Висок квалитет и Екстра долг живот. * Погоден за сечење медиуми до 0.25 mm дебели. * Компатибилен со , Насочите, Зајакот(HX) , Redsail(РС) , Yinhe(YH), Ruijie(RJ), итн. * Направени во Зацементира Карбид.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : Направен во Зацементира Карбид. - Висок квалитет и Екстра долг живот. - Компатибилен со , Насочите, Зајакот(HX) , Redsail(РС) , Yinhe(YH), Ruijie(RJ), итн. - Стандард за сечење боја лепило медиуми -стандард винил. - Погодни за сечење медиуми до 0.25 mm thick Specification : - големина : 23mm±1 (Должина) x 2mm (дијаметар) - месо тело со дијаметар:2mm - Knifepoint Офсет : 0.25 mm - Агол : 30°+45°+ 60° - Материјал : Челик Боја : Red Package Вклучува : 5pcs сечење плотер.

Главните својства