.

1-ви Роденден Бебе Слика Банер за Новороденче до 12 Месеци,Doughnut Фото Банер за Првиот Роденден,Бебе Месечна Milestone Фотографија Bunting Garlan

1-ви Роденден Бебе Слика Банер за Новороденче до 12 Месеци,Doughnut Фото Банер за Првиот Роденден,Бебе Месечна

DEN 1156.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен Подарок:Крофна бебе 12 месец фото банер,Тоа може да биде одлична декорација на првиот роденден на вашето бебе.Можете да ги користите за да се прикаже драгоцени и корисни спомени на вашето бебе во текот на роденден или за други состојби во иднина。.Премиум Материјал : Крофна тематските месечна фото банери се направени од високо-квалитет на заштита на Животната средина cardstock, здрав и еднократно.Банер Вклучува: 13 парчиња на картички, 2 панделки (секоја лента е околу 8.2 ft) и 13pcs Дрвени клипови со налепници .Секој банер картичка има големина приближно 7"*5.5"Доволно за да можете да снимате на значајно година на вашите бебиња.Едноставна Монтажа : Не треба премногу време да се соберат роденден банер,Ние вклучени пластични игла може да бидат поврзани меѓу себе заедно полесно.Обезбедување на квалитет:гаранција за Парите назад во рок од 30 дена, ако сте unpleased со објектот,100% наплата услуга.Babys Совршен подарок.Тоа може да биде одлична декорација на првиот роденден на вашето бебе,Можете да го користите за да се прикаже драгоцени и корисни спомени на вашето бебе во текот на роденден или за други состојби во иднина.

Главните својства