.

BFF Рака Знак, Симбол Бесконечност Те Сакам знаковен Јазик Шарм Лежиште За Жените Тинејџерски се Оксидира .925 Sterling Silver Одговара на Европската Хривнија

BFF Рака Знак, Симбол Бесконечност Те Сакам знаковен Јазик Шарм Лежиште За Жените Тинејџерски се Оксидира .925

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако има некој што секогаш ќе љубов, споделување на оваа фунта сребро, 5mm unthreaded core шарм со нив.Во форма на рака за потпишување 'јас те сакам' во Н.В. оваа шарм има бесконечност знак врежан во дланка.Материјал : .925 Sterling Silver Мерка : 5 mm Мушка Core Тежина : 2 Грама.Компатибилен Со Големи Европски Шарм Брендови.Се вклопува и ѓердан и нараквица 3мм или помали.На unthreaded дупка големина е околу 4.8 мм-5мм.Уникатни Подароци За Жени : Накит прави одличен подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Свадба, Роденден, Празник, Порибување Stuffer, Божиќ, Денот на Вљубените, Дипломирањето Подарок за Сестра, Мајка, Мама, Баба, Ќерка, Сопруга, Пријателка, Тетка, Мајката, Мама, Баба, Женски, Тинејџер, BFF, Најдобар Пријател или Лекување на Себе си.

Главните својства