.

Karlash Професионални САД Направен 3 Еез 15ml Не Ги Гел Врвот Грб, База на Грб и Max Обврзници Set - Сјај Заврши и Долго Трае, Впие Исклучување УВ Гел

Karlash Професионални САД Направен 3 Еез 15ml Не Ги Гел Врвот Грб, База на Грб и Max Обврзници Set - Сјај Заврши

DEN 358.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Karlash УВ Горниот слој е совршен финиш на вашите нокти, кој нуди зголемена бариера на заштита заедно со една убава, сјајна завршница.Не-yellowing.Не избрише потребни.Нема потреба да се очисти ноктите по пуштањето на гел, или употреба на алкохол или acetone по горниот слој апликација.Брзо сушење формула за да се подобри време на сушење.Горниот слој ќе се исуши со УВ Ламба за 90 до 180 секунди.Треба УВ/LED Светилка за да се излечи.Karlash Max обврзници Помине Бонд е една од најважните материи дека има влијание врз долговечноста, на гел, гел лак и доградба на акрилни нокти дизајн.Нема Киселина и не Изгори формула.Не треба УВ/LED светилка да се исуши.Се Исуши Спречи Да Го Дигате Прстот.Тоа е основа за силна база.Макс Бонд е compactible со сите гел на ноктите, акрилик прав и течност систем, како и какви било вештачки помине уметност.Karlash LED Гел База на Грб создава лепило врска помеѓу помине и гел производ за да се спречи пилинг и chipping Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Не сите се впие исклучување база на грб се произведени со истите.Нашата база на грбот е специјално формулиран за брз впие исклучување во споредба со другите брендови.НАПРАВЕН ВО САД, СУРОВОСТ-БЕСПЛАТНО, ДОВЕРЕНИ ОД СТРАНА НА ДОБРИТЕ.Се КОРИСТИ од СТРАНА на НОКТИТЕ TECHS - Нашите Производи се широко се користат во професионални ноктите бањи.Не-yellowing Треба УВ/LED Светилка за да се излечи.Постојат толку многу различни вид на брендови.Тоа е огромно со толку многу избори.Како да се Избере?.Изберете оној кој е сигурен.Нашите Производи се направени во САД и се користат од страна на професионалци за многу години.Ако поради некоја причина, овој производ не работи за вас, само нас контакт и ние ќе го поправи тоа.Нема каење или жалење.

Главните својства