.

Веслање машина Trac Едрилица Количка за Домашна Фитнес Тренингот Опрема за Вежбање Rower 660 LB Тежина Капацитет

Веслање машина Trac Едрилица Количка за Домашна Фитнес Тренингот Опрема за Вежбање Rower 660 LB Тежина Капацитет

DEN 4079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Трајни и Високо Квалитетни] - Веслање машината е направена од челик и со приклонуваат лизгачки железнички, на опрема за вежбање е се тестираат за издржливост; неговата отпорност механизам е докажано да го издржат над сто илјади точки од обвинението за користење и над 330 кг на корисникот тежина. [Целото Тело Тренингот] - Горат масти и тонусот на вашите мускули секој пат кога ќе користите оваа машина.Тоа ќе ви помогне да се изгради една убава и здраво тело.Покрај тоа, остварувањето на веслање ви овозможува да го искористи поголемиот дел од вашето тело, подобрување на вашиот тренингот ефикасност. [Зголемување на Дополнителна Тежина] - може да ја зголеми или намали гира како што треба. (Пакет не вклучуваат гира). [Зачувате Простор] - Изградена на понуда удобност и сигурност, ова rower карактеристики склоплива дизајн и транспорт тркала да им овозможи на корисниците да ги чувате и да се движат без да се укине опрема од едно до друго место. [Задоволство Gurantee] : Ако НЕ сте 100% задоволни со купувањето без оглед на причината, ве молиме контактирајте со нас од страна на купувачот-продавачот порака, така што може да се направи во право за вас.Ви благодариме. ★ Зошто да Изберете нас : - Тешки изградба, трајни и долго време животот.- Полно тело, вежби - да се Зголеми или намали гира со себе - да ви Даде системски и на научни вежба.- Горење калории & целулитот намалување, градење на добро тело облик - Виткање и лесен за складирање - Тивка диск систем носи тишина вежба средина★ Спецификации : Боја : Како picture Material : Steel Size : 163.5*54.5*142cm/64.4*21.5*55.9 inch Max Тежина Капацитет : 300kg/660 lbs Package Вклучува : 1 X веслање машина★ Топло совети - Поради прирачник за мерење, грешка е 0.1-0.8 cm(0.03-0.3 инчен), ве молиме погледнете во вистинските димензии.- Ние само го продаде веслање машина, други предмети се реквизити.★ Клиентите Service1. Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.2. Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!3. Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Главните својства