.

EPOSGEAR 57 x 57 мм Термичка Хартија До каса Машина Приемот Печатач Ролни (20 Ролни)

EPOSGEAR 57 x 57 мм Термичка Хартија До каса Машина Приемот Печатач Ролни (20 Ролни)

DEN 774.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет На Термичка Хартија До Ролни.Приближните Димензии : Ширина - 57mm - Дијаметар - 57mm.Сите количините и димензиите се приближни.Се тркалаат дијаметар може да се разликува малку.Сите EPOSGEAR брендирани ролни се произведени во Велика Британија.Хартија во боја : White.By купување EPOSGEAR брендирани ролни што се помага за поддршка на Дрва за Животот во нивната кампања да се врати на античките Caledonian Шума.EPOSGEAR брендирани ролни се достапни само од EPOSGEAR.Eposgear Бренд - 20 Тркалаат Пакет.

Главните својства