.

Електричен камин lilanping Мала Брзина Грејач, 3D Динамичен Пламен, Прегревање Заштита, Анти - scalding Дизајн за Телото, 170x140x220mm

Електричен камин lilanping Мала Брзина Грејач, 3D Динамичен Пламен, Прегревање Заштита, Анти - scalding Дизајн

DEN 2052.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 D симулација на динамички пламен, кои може да се претвори самостојно.Концентрирани правец на тркала воздух излезот на дното, топлина дисипација од дното кон врвот.Кога внатрешната температура да достигне постави вредност, таа автоматски ќе се исклучи моќ и да престане греење.Надвор од целата машина може да се допре, и воздухот влезот и излезот не се лесно да се допре со прсти, за да се спречи децата од scalding.Големина-170x140x220mm.Име на производ : Симулација на пламен оган Номинална фреквенција : 50 Hz Power : 1500 WSize : 170x140x220mm Апликација област : 30㎡забелешка : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.Може да се користи само во затворен простор, на отворено.

Главните својства