.

Sawpy Мобилен Телефон Armband за Водење на Автомобил, Клуч на Носителот на Целосен екран на допир со Слушалки Торба за 6.9 инчен Мобилен Телефон

Sawpy Мобилен Телефон Armband за Водење на Автомобил, Клуч на Носителот на Целосен екран на допир со Слушалки

DEN 1176.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Armband со слушалки Торба】единствен патент џеб дизајн се убави и практични ви овозможува да поставите вашата Слушалка или Автомобил Копче или мали предмети.Вграден-во скриениот џеб може да ви помогне да се одржи. 【Се вклопи во Вашиот Телефон Големина】телефонот џеб одговара на екранот на телефонот до 6.9, погодни за повеќето мобилни телефони,рака circumferences : 22-38cm. 【Целосен екран на допир】Јасно TPU екран заштита филм за лесен пристап до вашиот телефон, екран осетлив на допир функционалност.Таа поддржува различни го отклучите телефонот опции како лозинка за отклучување и гест unlo. 【Високо-квалитетни Материјали】 Висок квалитет лесни ткаенини и TPU, мала тежина, водоотпорен, sweatpoof и перат.На armband се протега тивко и не гребење на кожата. 【Посебно за Тркач】Тоа совршен за повеќето спортски активности како џогирање, трчање, велосипедизам, планинарење, крстот обука, планински велосипедизам, салата, итн.Опис : Име : Armband Color : црна/сива/светло сива/pink Material : Nylon Arm обемот : 22-38cm Weight : за 50g Suitable за : 6.9 инчен мобилен телефон max Product листата : 1x Armband Note : 1.Ве молиме овозможи мала големина отстапувања поради прирачник за мерење,мерење на методи и алатки.2.Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина и прикажување на монитор.Ви благодариме за вашиот он.

Главните својства