.

YFQHDD Долго-Главен Памук Бања Крпи Задебелена Вода-Абсорбента и Брзо Сушење Бања Крпи (Боја : C, Големина : 90180)

YFQHDD Долго-Главен Памук Бања Крпи Задебелена Вода-Абсорбента и Брзо Сушење Бања Крпи (Боја : C, Големина :

DEN 7733.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чешла процес, без деформација, без губење на косата.Тенки и густа циклуси, на кожата-пријателски, мека и cloud-како мека на допир.Силно ги апсорбира вода, земе вода капки на телото.Тоа се уште е мека по повторува за перење.Спецификација : 90*180, 800g.Чешла процес, без деформација, без коса loss Slender и густа циклуси, на кожата-пријателски, мека и cloud-како мека touch Strongly апсорбира вода, земе вода капки на body It се уште е мека по повтори washing Specification : 90*180, 800g Package вклучува : 1*бања towel1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Soft и Супер Абсорбента Бања Листови.

Главните својства

90*180, 800g :