.

Blackhead Смена Алатка за Полнење 3 Еез на Акни, Отстранување Комплет Multicolor Pimple Попер Алатка Двојна Глава Comedone Extractor Алатка Blackhead Extractor за Blemish, Whitehead Појавуваат, Отстранув

Blackhead Смена Алатка за Полнење 3 Еез на Акни, Отстранување Комплет Multicolor Pimple Попер Алатка Двојна

DEN 501.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на отстранување на самото место extractor tools High-квалитетни материјали : сите pimple blackhead смена extractor алатка за полнење се изработени од абс и нерѓосувачки челик, Корозија-отпорни, Безбедно да се disinfect, Лесно да се чисти, Може да се користи за различни видови на кожата (како што се чувствителни лице, Мрсна кожата, Сува кожа, Особено погоден за акни на кожата), Pimple попер алатка може да се минимизира ризикот од infection Multi-функционални и почиста blackhead смена алатка за полнење : на comedone extractor алатка е повеќе хигиенска од прсти.На акни игла ќе биде добар избор за вас.Во споредба со нормалниот начин на користење на вашите прсти, На blemish whitehead отстранување остава помалку лузни.Во споредба со нормалниот начин на користење на вашите прсти, На blemish whitehead отстранување остава помалку лузни.Тоа им помага да се отстрани blackheads, Whiteheads, Акни, мрсни честички и акни, Решавање на разни кожа на лицето проблеми, И да се избегне инфекција.Blackhead Смена Алатка за Полнење 3 Еез на Акни, Отстранување Комплет Multicolor Pimple Попер Алатка Двојна Глава Comedone Extractor Алатка Blackhead Extractor за Blemish, Whitehead Пукање, Zit Removing Convenient патување : 3 парчиња, Мала големина, Погодно за чување и транспорт, И само зема мал простор во чанта или куферот.Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на отстранување на самото место extractor tools.На самото место и blackhead смена алатка за полнење се користи за да се отстрани различни големини на blackheads/whiteheads, Miliary осип, Мозолчиња, Флеки, И затнат порите.Тоа е ергономски дизајниран и лесно можат да бидат управувани на лицето, Т зона, Носот, Брадата или други позиции.Ефектот на отстранување на blackheads и акни е подобро, И ризикот од инфекција е помал.Мулти-функционални и почиста blackhead смена алатка за полнење : на comedone extractor алатка е повеќе хигиенска од прсти.Високо-квалитетни материјали : сите pimple blackhead смена extractor алатка за полнење се изработени од абс и нерѓосувачки челик, Корозија-отпорни, Безбедно да се disinfect, Лесно да се чисти, Може да се користи за различни видови на кожата (како што се чувствителни лице, Мрсна кожата, Сува кожа, Особено погоден за акни на кожата), Pimple попер алатка може да се намали ризикот од инфекција.Тоа е ергономски дизајниран и лесно можат да бидат управувани на лицето, Т зона, Носот, Брадата или други позиции.Прво ставите топла крпа на лицето област да се отвори порите, А потоа избришете вашиот пора област и алатки со алкохол пред/за време и по.Погоден за патување : 3 парчиња, Мала големина, Погодно за чување и транспорт, И само зема мал простор во чанта или куферот.На самото место и blackhead смена алатка за полнење се користи за да се отстрани различни големини на blackheads/whiteheads, Miliary осип, Мозолчиња, Флеки, И затнат порите.

Главните својства