.

amFilm OneTouch Компатибилен со iPhone 13 Про Макс (6.7, 2021) Калено Стакло Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник, на Работ на Работ на Целосна Покриеност со Лес

amFilm OneTouch Компатибилен со iPhone 13 Про Макс (6.7, 2021) Калено Стакло Екран Заштитник и на камерата Леќи

DEN 237.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Патентиран Авто-Усогласување Техника] Совршен инсталација во рок од 60 секунди!На екранот заштитник е вграден во пластична рамка која совршено се вклопува во текот на вашиот телефон.Поставување на рамка на телефонот, лизгајте надолу средината, и готово!Види нашата Инсталација Видео да се види колку е лесно е да ги користат нашите Иновативни One Touch Авто-Усогласување Екран Заштитник. [Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7"] Специјално дизајниран САМО за i Phone 13 Про Max 2021 6.7 инч.Не се компатибилни со сите други модели на i Phone. [2+2 Pack] 2* i Phone 13 Про Max 6.7" Екран Заштитници, 2* Леќа на Камерата Заштитници, 2* авто усогласување алатка за полнење (екран заштитници доаѓаат инсталирани во автоматско усогласување алатка) и се што ви треба да инсталирате!. [Екран Заштита] 0.33 мм дебел премиум калено стакло нуди целосна покриеност, нула отпор и намалување заштита за вашиот i Phone 13 Про Max екран 6.7" и камера. [Анти-Отпечатоци] am Film калено стакло екран заштитник и на камерата леќи на камерата заштитник за i Phone 13 Про Max е завршена со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти и да се обезбеди ултра-јасно висока дефиниција со 99.9% транспарентност.

Главните својства