.

Madewell Жените Буци Преголеми Карики

Madewell Жените Буци Преголеми Карики

DEN 672.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Sterling silver post и earring назад, Шупливи дизајн.Должина : 2.25 во / 5.5 cm.Со буци силуета да ви даде стил поттик и шупливи изградба значи дека нема да тежина на вас долу, овие Madewell обрачот обетки се одличен начин да се надополни секој поглед.

Главните својства