.

Snakebyte XBOX Едно Полнење: Кула Игри за Складирање Кула за 15 Игри, вклучувајќи 2 USB Порти да ја Полните вашата Контролер / Gamepad за XBOX Еден USB Станица за Полнење

Snakebyte XBOX Едно Полнење: Кула Игри за Складирање Кула за 15 Игри, вклучувајќи 2 USB Порти да ја Полните

DEN 379.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Игри за Складирање Кула : Оваа XBOX Едно Полнење Кула држи до направите 15 Дискови (игри/ Сини зраци филмови).Полнење Кула : Игри Кула служи како USB Хаб со 2 USB порти за Полнење на вашиот Xbox Еден Gamepad.Оваа Задолжен за складирање кула е лесно да се соберат.Појавување на Конзола дизајн : Ова игри диск за складирање кула има појавување на Конзола дизајн.Боја : Оваа кула застане е во црна боја.Xbox еден контролер полначот станица држи до направите 15 Дискови (игри/ сини зраци филмови).Складирање и полнење решение за Xbox Една служи како USB хаб со 2 USB порти.Оваа Xbox Еден штанд е лесно да се соберат и да има соодветен Конзола дизајн боја Црна.Прикажи ги исклучите сите вашите омилени игри и филмови во стилот!Полнење : Кула за Xbox Еден од Snakebyte продавници до 15 дискови и функции како USB хаб со две пристаништа во исто време.Неговиот дизајн е специјално приспособени да се Xbox Еден и собрание е многу лесен и едноставен.

Главните својства