.

Concho Додатоци Занает Појас шапка - Зачукуваше Станови Concho Антички Никел Pewter 3/4 7437-21

Concho Додатоци Занает Појас шапка - Зачукуваше Станови Concho Антички Никел Pewter 3/4 7437-21

DEN 2272.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет Рака Полиран и потоа Лакирани за долгорочната убавина.Одлично за Ремени, Капа, Кеси, Седло, или било кои други проекти може да имаат.Conchos се добро направени и здрав.Conchos за човекот жените имаат уникатен дизајн и удобен за носење.Изгледаат одлично на ремени, торби, чизми, hatbands, и кожа занает.Производи биле тестирани и подобрена,не е лесно да се оксидира или избледени.Одличен Подарок За Било кој, како и за секој празник.Висок квалитет Рака Полиран и потоа Лакирани за долгорочната убавина.Одлично за Ремени, Капа, Кеси, Седло, или било кои други проекти може да имаат.

Главните својства