.

Миризлива Свеќа во Собата, Beautylife 8 мл Соја Восок Ароматерапијата Свеќа Подарок Сет за Домашна Компанија, Стрес Олеснување & Релаксација Долготрајни со 3 Frangrances (Сет о

Миризлива Свеќа во Собата, Beautylife 8 мл Соја Восок Ароматерапијата Свеќа Подарок Сет за Домашна Компанија,

DEN 2308.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 пакет ароматерапијата свеќа подарок сет.Секоја свеќа тежи 8 мл, околу 3.2 во * 2.8 in.Обезбеди гори долго време за вас.Додадено со флорални суштината.Тоа емитува пријатен мирис кога се користи, прави да се чувствувате опуштено и стрес олеснување.Квалитет на етерични масла и мириси кои горат чисти.Нема остатоци и нема штетни токсини во вашиот дом.Нашите 8 мл миризливи свеќи горат најмалку 30 часа.Три може да ги користат за 90 до 100 часа, ви донесе максимизиран релаксација.Најдобар подарок избор.Оваа ароматерапијата свеќа сет е одличен подарок за пријател, близок, роденденски подароци, божиќ подарок, куќа оркестарот подарок, совршен христијанин подарок, најдобар пријател на подарок, свеќа, љубителите на подарок, па дури и подобро доживување за себе.Три различни frangrances.Розова еден е дрво мудрец(Вуди мирис).Зелената е морска сол.(Светлина и солени, како на море, карпи, жалфија, влажни морското ветре во есен.) Сината е диви bluebell (свеж мирис на диви цвеќиња).Единствена шема дизајн.Мат текстура и гроздобер шема.Носителот на оваа свеќа сет е дизајниран од страна на самите себе.Кога свеќа изгори надвор, тоа исто така може да се користи како свеќа држачот.Розова еден е дрво мудрец.Мирис со силна морското ветре елементи, иако силен, но не гуши, напротив, тоа има освежување на допир, како ако одење од страна на морето.Зелената е морска сол.Светлината и солени, како и на есен море, карпи, и влажни морското ветре.Сината е диви bluebell.На врвот забелешка е свеж мирис на диви цвеќиња, во комбинација со verdant мирисот на зелените лисја и сладост на јоргованот пупки, дава нежен утро dew мирис.Средината забелешка воведува чист и атрактивен сладок мирис на праска, чиста овошна арома, како сече лубеница.Основната забелешка е завршена со бел мошус, омекнување на целокупната свежина и сладост во мека и долго цветни мириси.Единствена шема дизајн.Свеќа носител е на мат текстура.Квалитет направени.Носителот на оваа свеќа сет е дизајниран од страна на самите себе.Кога свеќа изгори надвор, тоа исто така може да се користи како свеќа држачот. 8oz која може да ви обезбеди гори долго време.

Главните својства