.

Onebttl најгласен поборник Слаби Гимнастик Подароци За Девојки - ЉУБОВ - 20oz/590ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик со Слама, Капак - Подарок за Cheerleading, Тренер или На?

Onebttl најгласен поборник Слаби Гимнастик Подароци За Девојки - ЉУБОВ - 20oz/590ml Нерѓосувачки Челик Изолирани

DEN 575.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најдобри најгласен поборник Подарок Идеја - Овие girly најгласен поборник гимнастик со совршена боја и одличен модел може да suprise на секоја девојка или тинејџери кои сакаат да се расположи, танц или gymnastic.Прекрасен подарок за најгласен поборник, cheerleading, што навиваат тренер или идните најгласен поборник.Висок Квалитет - Ова гимнастик е направен од 304 18/8 храна-одделение двапати ѕид вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик, тоа ќе ги задржи пијалаци ледените ладно или цевки за топла!Совршен за вино, пиво, коктели, кафе и сладолед sundae!.Веќе Подарок Завиткан - Доаѓа со елегантен подарок кутија и поздрав картичка.Додавање која било искрена порака што сакате да го направите ова се присутни повеќе значајни и незаборавни.Премиум Splashproof Капак - На BPA Free поздравниот отпорни капак може да се задржи нејзината од одлевање или правење мензи, кога таа е пиењето кафе или вино во дворот ако таа се движи околу или пикаше шише со кафе или вино на нејзиниот автомобил.Гаранција & Поддршка - Ние нудиме 15 дена гаранција за враќање на парите и животот услуги на клиентите за секој клиент.Ако помош е потребна, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ не директно, и нашите професионални услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.Стил : САКАМ.

Главните својства