.

lilanping Полу - Кружни Декоративни Вградени Греење Симулација Оган Камин 40X15cm Црна

lilanping Полу - Кружни Декоративни Вградени Греење Симулација Оган Камин 40X15cm Црна

DEN 1084.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Пламен не зависи од греење функција. ● Компактен, пушите и оган - слободен камин. ● Две фази греење функција може да биде вклучен, две - фаза излез 750 или на 1800 w,. ● Големина-40 X15cm. ● Може да се користи во домовите, lofts, станови и канцеларии.Спецификација : Материјал : ладно валани челик + калено glass Colour : Black Size : 40 X15cm Power : 750-1500w Пакет тежина : 30kgr. пакување листа : Електричен камин×1 Precautions : 1. Производот е физички производ, но поради надворешни фактори( како бел ден, се прикаже и лични познавање на боја), вистинската боја зависи од производот што го добиваат.2. Над димензии се мерени рачно.Податоци за повикување само.

Главните својства

Material:
cold rolled steel plate + tempered glass
Colour:
Black
Size:
40X15cm
Power:
750-1500w
Package weight:
30kg
packing list:
Electric fireplace×1 :
Precautions:
1. The product is a physical product, but due to external factors( such as daylight, display and personal knowledge of color), the actual color depends on the product you receive. :
2. The above dimensions are measured manually. Data is for reference only :