.

Темно Сина, Пот-Доказ Мобилен Телефон Работи Armband за Samsung Галакси S10+, S10e, S10, S10 5G, A60, M40, Xcover 4s, A10, A20, A30, A40, A20e, M10, M20, J7 Насочите, J7 Ѕвезда, J7 V 2018

Темно Сина, Пот-Доказ Мобилен Телефон Работи Armband за Samsung Галакси S10+, S10e, S10, S10 5G, A60, M40, Xcover

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[ ПОСТИГНЕ ФИТНЕС ЦЕЛИ ВО долготрајна УДОБНОСТ ]- Овој телефон носителот на armband се направени од мека и еластична Neoprene материјал за да бидете удобно и да се фокусира на вашето вежбање.Безбедна hands-free опција за да го носат на вашиот телефон за трчање, џогирање, одење, остварување и повеќе. [ ПОТ-ДОКАЗ И ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ]- флексибилна поли на пластика покривање линии телефонот за замрзнување на сите страни за да го задржи надвор пот и влага да го заштитите вашиот телефон од било какви потенцијални оштетувања. [ ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН, CONVIENIENT КАРАКТЕРИСТИКИ ]- На armband карактеристики на папочната држачот за обезбедување вишок слушалки кабел, и мала преграда што е совршено големина за куќа клуч кога ќе излезе за бегство.Кристално јасна пред прозорецот ви овозможува да пристапите на вашите телефони карактеристики; останува јасна и сакајте се оксидираат или бојата со текот на времето. [ УНИВЕРЗАЛЕН се ВКЛОПУВААТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ]- мека cushioned armband рака 2-инчи широка за да се елиминира pinching и непријатност, вклучени extender парче ви овозможува да го најдете вашиот совршено се вклопуваат како вашиот biceps расте. (Armband рака мерки 11" 13 инчи, и 16" до 20 инчи со extender парче.). [ МЕРЕЊА И КОМПАТИБИЛНОСТ ]- телефонот оддел мерки 6.25" x 3.15" x 0.5" - Погоден за Samsung Галакси S10+, S10e, S10, A60, M40, Xcover 4s, A10, A20, A30, A40, A20e, M10, M20, J7 Насочите, J7 Ѕвезда, J7 V 2018. На Van Goddy Пот-Доказ Neoprene Armband е мора да има за двете фитнес ентузијасти и секој во потрага по едноставен и hands-free мобилен телефон превозникот.Оваа armband карактеристики двојно обложени Neoprene изградба за дополнителна удобност и трајност.Додека водоотпорен поставата го заштитува вашиот телефон од несакани и оштетување на влага.Едно притискање на отворот на задната страна на armband го прави ќе излезе за брзо се кандидира едноставен и грижете се-бесплатно со што ќе ви овозможи лесно да го носат вашиот дом клуч што ви овозможува да ја напушти масовно зад себе.Исто така, избрана е вклучен extender парче да се приспособат на големината на промените и големи biceps, ова extender може да се прилагоди во должина преку користење на кука и јамка ткаенина fastener систем.Оваа armband, исто така, има посветена на уво телефон организатор со кука и јамка ткаенина здрав, така што вашите слушалки секогаш се организирани и се на дофат.Компатибилни Модели : Samsung Galaxy S10+Samsung Галакси S10e Samsung Галакси S10 Samsung Галакси S10 5 GSamsung Галакси A50 Samsung Галакси A60 Samsung Галакси M40 Samsung Galaxy Xcover 4s Samsung Галакси A10 Samsung Галакси A20 Samsung Галакси A30 Samsung Галакси A40 Samsung Галакси A20e Samsung Галакси M10 Samsung Галакси M20 Samsung Галакси J7 Refine Samsung Галакси J7 Star Samsung Галакси J7 V 2018.

Главните својства