.

ZQDMBH Облека Опфаќа Не Ткаени Грб прашина бесплатен Покрие Домаќинство Виси Overcoat Облека Покритие Одговара Џеб Складирање Кеси Плакарот Организатор (Големина : Светл

ZQDMBH Облека Опфаќа Не Ткаени Грб прашина бесплатен Покрие Домаќинство Виси Overcoat Облека Покритие Одговара

DEN 837.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја задржува прашината исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Дише и лесни ткаенини облека, кеси може да се задржи вашата облека далеку од прашина и чуден мирис.Еколошки не-плетени ткаенини нема да им наштети на животната средина.По долго чување,облеката ќе останат свежи како порано.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Беж-88cm X118cm Product Име : одговара на cover Pattern Тип : Scenic Pattern : PRINTEDMaterial : Blending Style : Modern Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Главните својства