.

Gioteck Двојна Батеријата Пакет со Игра и Полнење Кабел (NiCad) - Xbox Еден

Gioteck Двојна Батеријата Пакет со Игра и Полнење Кабел (NiCad) - Xbox Еден

DEN 294.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 x акумулатори, 2 x полнење кабли.Надополнување пред, за време или после игри.LED индикација за Полнење.Целосно ја дополните во помалку од 3 часа.Gioteck Двојна Батеријата Пакет со Игра и Полнење Кабел.

Главните својства