.

3HQ руската Гнездење Кукли 10 Парче Сет Matryoshka Дрвени Пингвин Редење Кукли Babushka Кукли за Деца, Момчиња и Девојки Роденден на Божиќ Дома Декор Подарок

3HQ руската Гнездење Кукли 10 Парче Сет Matryoshka Дрвени Пингвин Редење Кукли Babushka Кукли за Деца, Момчиња

DEN 326.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прекрасна 10 компјутери пингвин гнездење кукли.Playfulness на отворање и вметнување на една кукла во внатрешноста на следната!.Нашите гнездење кукли се направени од еколошки материјали, тоа не е штетно за да на здравјето на децата.Ние користиме високо квалитетни дрвен материјал и исклучителна занаетчиски изработка, бидете сигурни дека секоја кукла е совршен.Не грижете се за вашите деца cound не ги отвори, тие се лесно да се отвори, и не е лесно да се олабави.Сакате да им даде на вашите деца со посебни роденден или Божиќ подарок?Оваа симпатична и смешна гнездење кукла сет играчка нема да ги споделите со нив надолу!.Симпатична пингвин гнездење кукли ќе биде одличен подарок за вашите деца!Карактеристики : бојата што се користи во производот моделот е не-токсични, доведе слободни.Ние ги користиме премиум дрвен материјал, куклите се цврсти и издржливи.Со оглед на употреба на деца, нашите кукла површината се третира да се изедначи и не болат рацете.Овие гнездење кукли не само подароци, тие исто така може да се користи како домашна декорација, собирање, складирање, кутии и повеќе.Спецификации : најголемата кукла високи : 6 инчен најмалите кукла високи : 0.3 инчен Занает : рачно изработени Ние ви обезбеди со 12 месеци за слободни замени или се враќа.БЕЗ РИЗИК!Тука се и некои совети : 1. Иако овие дрвени редење кукли ќе биде прекрасен дом декорација, и тие се, исто така, направи совршен претстави за деца и возрасни слично.Сепак, ние само може да се препорача овие играчки на децата над три години.На ситни парчиња вклучени во собата, потенцијално може да му наштети на детето доколку бидат проголтани. 2. Не кажете им на вашите деца како и многу играчки се скриени во внатрешноста, кога тие се отвори слој по слој, тие дефинитивно ќе донесе изненадување!.

Главните својства