.

Автомобил Планината Телефон Носителот Автоматско Заклучување на Универзал Ер Пропустливи GPS Мобилен Телефон Носителот Погоден за Lexus ES NX LS Додатоци

Автомобил Планината Телефон Носителот Автоматско Заклучување на Универзал Ер Пропустливи GPS Мобилен Телефон

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔️ УЛТРА СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА✔️ : Кога ќе се сретнат VICSEED, можете да оставите грижи на вашиот телефон паѓа зад вас.Вашиот телефон ќе остане безбедно и звук во сите времиња.Овој мобилен телефон носителот кои ќе ги задоволат вашите потреби. ✔️ЗАШТИТНА✔️ : Автомобил Планината употреба Еластична & Лизга-доказ Клип задржете го Воздухот се Пропустливи цврсто, мека rubbers на пропустливи за да се избегне гребење вашите уреди.Не се плаши од забавување зона, трновит пат , итна кочница. ✔️ИДЕАЛЕН ГЛЕДАЊЕ ANG✔️ : А 360° ротирачки и pivoting топката заеднички ви овозможува да ја прилагодите ,телефонот автомобил планината овозможува брзо префрлување помеѓу вертикално и приказот пејсаж .Позицијата на вашиот телефон во совршен агол за да уживате во една порелаксирана и побезбедно возење. ✔️КОМПАТИБИЛНОСТ И ЛЕСНА УПОТРЕБА✔️ : Погоден за сите видови на паметни телефони.Со телефонски случај е прифатливо.Притисни на телефонот лулка оружје во да се обезбеди вашиот телефон.Притиснете го копчето за да го ослободи. ✔️ГАРАНЦИЈА И ПАКЕТ✔️ : Живот-време технички поддржува и пријателски услуги на клиентите.Автомобил Телефон Планината, Прирачник За Корисникот, 45-Дневниот Гаранција За Парите Назад.Логото на Автомобилот Телефон Носителот Погоден за Lexus ES RX Е LS додатоци.Автомобилот phone држач е погоден за мобилен телефон екрани до 6,5 инчи.Алатката-бесплатно инсталација, лесно да се справи.автомобил држач за на пропустливи обезбедува можете лесно монтирање со една рака во неколку секунди.Едноставно клип на автомобил на воздух пропустливи, а потоа се стави долу вашиот паметен телефон straightly во својата заграда, лулка ќе автоматско заклучување од страна на гравитацијата безбедно.Компатибилен за Apple i Phone XR X X X X X Max ,i Phone 12 ,11,11 про,12pro,8, 8 плус, 7 ,7 плус, 6, 6 плус, 6s, 6s плус.Компатибилен за Samsung Galaxy Note 8 Note9, S10 Плус S10e S9+ S9 S8 Плус, S7 Работ, S6, S5, S4 Активни, Галакси J3 J5 J7 A8 A8+ О7 A6 A5 A3. Широко Компатибилен за сите Автомобили.

Главните својства