.

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик Здолништа S-XXL

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : Sky Blue | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Двоен слој стил на дизајн, го подобрува вашиот опсег на движење, секогаш чува удобен движат и престојуваат нагоре, дури и по долго тренингот.Дизајн : Двоен-Слоевит,Шорцеви Здолниште Дизајн,Скриени Џебови, приклучок за Слушалки кабел дупка Половината Тип : Еластична Средина Половината.Еластична затворање.

Главните својства