.

Миризливи Свеќи Подарок Сет 4/6 Пакет 4.4 МЛ Природен Соја Восок Мирис Ароматерапијата Свеќа (4 Парчиња)

Миризливи Свеќи Подарок Сет 4/6 Пакет 4.4 МЛ Природен Соја Восок Мирис Ароматерапијата Свеќа (4 Парчиња)

DEN 2188.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОБАР КВАЛИТЕТ : Миризливи свеќи се направени од чисто соја восок се меша со природни етерични масла, еко-пријателски, памук фитил е полесно да се запали и без чад.Може да бидат сигурни дека вашето купување во нашата продавница е загарантирана.Нашите производи се добро тестирани, проверени и пакувани пред испраќање на off.ПОВЕЌЕ намени : Секоја тин свеќа може да биде украсена дома.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Миризливи свеќи се сите мирис неверојатни и добро спакувани, погоден за роденден, празник, годишнина, божиќ.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Празници : Божиќ, Денот на Вљубените, Пролетниот Фестивал, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Наставникот Ден, Нова Година е Ден, новогодишната ноќ, ноќта на Вештерките, Велигден, Национален Ден, Деца Ден, Жените Ден. ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако ви се исполнат на секој проблем со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.5 cm Горење Време : 30 часа Тип на Свеќи : Ароматерапијата Свеќи Технологија : Полу-прирачник и полу-механички Подарок тип : Личен подарок Погоден за давање на подарок прилики : роденден, housewarming, партија Материјал : Сојата восок Производ Бр.Тие не само што имаат овие benifits, како што се смирување на нервите, и да се направи собата мириса добро , но исто така да се направи простор поубаво.Се применува за подарок-давање врска : помладата генерација, сопруг и сопруга, колегите, пријателите, постари лица, деца, соученици, наставници.Аромите од natrual етерични масла.Се грижи да не ги споделите со овие стоки се изгорени на!Поставете го на топлина отпорни на површината само.ПРЕМИУМ МИРИСИ : Секој свеќи карактеристики на карактеристични мириси : Роуз, Лаванда, Ванила, Цимет, Cedar, англиски круша и Freesia Келн итн. : Божиќ Миризливи Свеќи Пакет Количина : Четири пакети, Шест пакети.5 см, 6 Pack 18*27*6.4 ОЗ секој Облик : Тркалезна Пакување : Хартија кутија Пакет димензија : 4 Пакет 18*18*6.4 ОЗ Подарок Кутија Природни Соја Восок Мирис Ароматерапијата Свеќа за Божиќ Производот категорија : Миризлива Свеќа Свеќа Капацитет : 4.

Главните својства