.

Двојно Din Автомобил Стерео Компатибилен со Apple Carplay, 7 Екран на Допир е Радио за Автомобил со Bluetooth, FM Радио ТФ/ПОМОШЕН/Subwoofer/Брзо Полнење Автомобил MP5 Играч Поддршка Ог

Двојно Din Автомобил Стерео Компатибилен со Apple Carplay, 7 Екран на Допир е Радио за Автомобил со Bluetooth,

DEN 2591.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нула превенција.Црвено жицата се поврзува со обратна светлина позитивни. Излезна Моќ : 4*45 Watts.Или ако не сте сигурни за оваа големина, ве молиме да ни испратите слика од yoru автомобил централната конзола.Слушајте во сообраќајот во реално време, вести, емисии, временската прогноза и слично.SW1(key1) автомобил SW1.Црвено жицата се поврзува со обратна светлина позитивни.Видео формат : AVI/3 GP/MP4/MOV/MPG/MKV/VOB/RMVB/РМ.【Apple Carplay Автомобил Стерео】Едноставно поврзете со вашиот паметен телефон кој го прават тоа можно за да пристапите на мапа за навигација, телефонски контакти, е-пошта, известување, музика и повеќе се додека да останат фокусирани на патот.

Главните својства