.

JASAMBAC Женска Лак Вратоврска Долг Ракав Блуза Разлика Шарени Кошули Канцеларија Блузи

JASAMBAC Женска Лак Вратоврска Долг Ракав Блуза Разлика Шарени Кошули Канцеларија Блузи

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чисто и мода блуза се направени од меки и удобни материјал, издржлив доволно за вашата секојдневно носење.Оваа шарени комбинација блуза кошула има сладок гроздобер лак вратоврска стојат јака. 【Лесно да се Спарите】 : Совршено се вклопуваат со било leggings, фармерки.Може да се перат на рака со ладна вода.Во Пролет или Есен, или кога temps се качат, можете да додадете јакна,палто или јакна да имаат ласкави изглед.Може да се перат на рака со ладна вода.Чисто и мода блуза се направени од меки и удобни материјал, издржлив доволно за вашата секојдневно носење.На лак вратоврска може да се отстрани. 【Функција】 : Застане Јака, Лак Вратоврска, Шарени Крпеница, Батон, Фенер Долг Ракав, Контрастот Обврзувачки Криви Полите, Многу Модни и Стилски. 【Повод】 : Погоден за Пролет, Есен, Секојдневен, Работа, Канцеларија, Бизнис, Училиште, Дома и Секојдневно носење.Овој елегантен тај-лак и фенер долги ракави ве направи посебно во канцеларија.Овој класичен блуза е погодна за Лето, на Пролет и Есен.Криви полите.Контраст боја обврзувачки.Облека За Нега : Препорачуваме Рака Мие.Класичен стенд јака.Тоа ви го чува на ладно и не ги охрабри пот.Пакет Содржина : 1*Кошула+1*Вратоврска.Уникатен стил, направи да се издвоите од народот.Полиестер,Spandex.Ткаенина ниту премногу тенка, ниту премногу дебели или тешки.Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex.Оваа блуза ќе ви направи шармантен и flatterring!Облека За Нега : Препорачуваме Рака Мие.Ниту премногу дебела, ниту тенка ткаенина не грижете се за да се види преку, не е лесно да се брчка, многу удобен за носење. 【Стил】 : Контраст боја зема ова копче кошули блуза на едно ново ниво.

Главните својства