.

Westin 45-0080 Sportsman Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Решетката Guard - 1 Парче

Westin 45-0080 Sportsman Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Решетката Guard - 1 Парче

DEN 1161.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик.Полиран финиш.Глава Светлина област чувари 1.5 - инчен дијаметар.Центар crossbars се 1.5 - инчен дијаметар.Дебела гума guard заштитници линија uprights.Westin Sportsman полиран не ' рѓосувачки челик скара чувари се дизајнирани да понуди комплетна целосна пред заштита вклучувајќи го и возила раководител светлината област.Целосно заварени единици се зголеми стабилноста и да се осигура сила.полиран не ' рѓосувачки челик дава една убава и солиден заврши за многу издржливи долготрајни производ.Вршење на одржување на вашите возила возење светлата е олеснета со нашите избрана отстранлив crossbars на возење светлина крилја.

Главните својства