.

JYX Преносни Bluetooth Звучник Караоке Машина, 5W Subwoofer со Светлина, Поддршка FM Радио, REC, USB/ТФ-Картичка, ПОМОШЕН во, Совршен за на Партијата

JYX Преносни Bluetooth Звучник Караоке Машина, 5W Subwoofer со Светлина, Поддршка FM Радио, REC, USB/ТФ-Картичка,

DEN 1703.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компактен и Пренослив - Удобно централен дизајниран ви овозможува да ја земам кога ќе одам вашето куче или да одат на пикник.Мини димензии и мала тежина,погоден за сите возрасти да се носат надвор.Тешко и носат-отпорни, школка,тоа е одличен избор за вашата отворено рекреација.Мулти-функција Рачен Спарување со FM радио и аудио recordingn функции,поддршка МИКРОФОН текст,помошен и USB картичка.Да останат дома за да слушате радио станици и имаат релаксирачки дома караоке;да одат надвор да го подигнете вашиот глас и пее со пријатели,уживаат непречен отворено партија(Микрофон не се вклучуваат).Висок Квалитет на Звук - Кристално јасен звук,не-статички.5.25 инчен говорникот пумпи до моќен волумен,совршен за мали партија и караоке.Можете да ја носите вашата музика на вашиот двор,спална соба или пешачење,уживајте во вашиот подвижен музика замокот.Супер Bluetooth Сигнал и Стилски Светла - Поддржува bluetooth безжична стриминг.Силна bluetooth сигнал,сигналот се движи до 33 стапки,Нема bluetooth?Нема проблем!На 3.55 mm ПОМОШЕН ВО џек е опремен за не-bluetooth уред.Моќна Батерија - Вграден-на полнење 3.7 V/5200m Ah висок капацитет Li-ion батерија,да обезбеди најмалку 7 часа непрекинато на репродукцијата на музика на максимална јачина.Преносни Bluetooth Слушалката е само 3lb и лесно да ги преземат за да на отворено.Мулти функција говорникот спарување со радио и REC.HD стерео звук.Уживајте во вашата омилена музика каде и да одите.

Главните својства