.

ЛЕГО Minecraft Зомби Пештерата 21141 Изградба Комплет со Популарни Minecraft Ликови Стив и Зомби Фигура, посебно ТНТ Играчка, Јаглен и повеќе за Креативна Игра (241 Парчиња)

ЛЕГО Minecraft Зомби Пештерата 21141 Изградба Комплет со Популарни Minecraft Ликови Стив и Зомби Фигура, посебно

DEN 1065.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Децата ќе го сакам градење на оваа ЛЕГО Minecraft играчка пештерата заврши со играчка јаглен, redstone, злато и дијаманти руда елементи, Оваа зграда играчка, исто така, вклучува печка и скала за да го имитираат функциите од игра Minecraft.Оваа ЛЕГО Minecraft сет вклучува Стив Minecraft minifigure, бат, бебе zombie zombie бројки, Децата може да се создаде свој авантура со додатоци како ТНТ играчка, за време на креативните игра.Децата може да се изградат и обноват оваа зграда играчка за безброј авантури со нивните омилени Minecraft бројки, Овој сет е еден од многуте достапни ЛЕГО Minecraft играчки за деца.Овој сет е совршен Minecraft подароци за секое дете, Плус, ЛЕГО Minecraft градење на множества се компатибилни со сите ЛЕГО зграда поставува и ЛЕГО градење на цигли за време на имагинативна игра.Оваа зграда поставите има 241 парчиња и мерки над 4 инчи (11cm) висока, 7 инчи (19cm) широк и 5 инчи (14cm) длабоко и е совршена за момчиња и девојчиња на возраст меѓу 7 и 14. Децата може да се донесе на живот на Minecraft игра со оваа играчка пештерата со активирање на ТНТ играчка функција за да експлозијата во бат-нападнати Зомби Пештера.Тие може да се бори со зомби и бебе зомби или рудникот за играчка јаглен, redstone, злато и дијаманти руди.Авантурите се неограничени со овој Minecraft играчка за деца.Тие ќе уживате во рацете на авантури со овој ЛЕГО Minecraft Зомби Пештерата set—наменета за младите навивачи на високо успешни песокот на видео игра.Оваа Minecraft играчка, исто така доаѓа со Стив Minecraft minifigure и други популарни Minecraft ликови.Комбинирајте го ова поставување со други ЛЕГО Minecraft модели за да се создаде свој уникатен ЛЕГО Minecraft универзумот.

Главните својства