.

Пеле е Сестра - Namakaokahai, Хавајски Морска Божица - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Ликовната Уметност Печати 16in x 20in

Пеле е Сестра - Namakaokahai, Хавајски Морска Божица - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите

DEN 1890.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Печатени на луксузен мазна Премиум Ликовната Уметност Мат Хартија.Светла Бела Мат Финиш - тешка категорија Хартија - 12 mils дебела (230 gsm).Архивскиот Квалитет Исчезнат Отпорни Пигментирани Бои.Печати Вкупната Големина : 16in X 20in.Сликата исто така достапни како Ликовна Уметност Отпечатоци на тешка категорија Мат Хартија, Премија Бамбус Влакна Хартија, Сатен Платно, Премија Washi Оризова Хартија, како и Природни Ткаенини (Свила, Органски Платно, и Коноп).Димензии : 16 x 20 во Премиум Мат Хартија.

Главните својства