.

K9 Природни Жито-Слободен Замрзнување-Сушени Куче Додаток Во Исхраната Бустер

K9 Природни Жито-Слободен Замрзнување-Сушени Куче Додаток Во Исхраната Бустер

DEN 458.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најдобрите Природни Куче Храна Topper - Содржи 1 Пакет Од 2,6 Мл 100% Природни Говедско Месо Зелена Вари Замрзнување Овошје Topper.Одржува Додатен Слободни, Гмо Слободни, Животински Оброк Слободни, Legume Слободни, Вештачки Конзерванс Слободни, Вештачки Вкус Слободни И Вештачка Боја За Слободни. 100% Нов Зеланд Трева Фед Говедско Месо Зелена Чкембе – Го Добиете Најдоброто Трева-Банката На Федерални Резерви На Нов Зеланд Говедско Месо Зелена Изнутрици За Вашето Куче Од Етички И Одржливи Извори Со Следат Синџирот На Снабдување.Нов Зеланд Има Прва Класа Репутација За Производство На Најздравите Farmed Животни Во Светот.Суровини Замрзнување Овошје И Лесен За Употреба - Доаѓа Во Resealable Пакет.Едноставно Измешајте Нежно Замрзнување-Сушени Суровини Трева-Фед Говедско месо Зелена Вари Во Вашето Куче Е Сува Kibble Или Влажни Конзервирана Куче Храна.Погоден За Кучиња Од Сите Раси И Големини.Продавница Во Вашата Провизии По Отворањето.Palatability Гаранција – K9 Природни Е Направена Од Свежи За Да Ги Задоволи Дури И Најпознатите Picky Јадат.Ако Вашето Куче НЕ Сакам K9 Природни, Ние Ќе го Вратат Вашата Нарачка, Без Прашања Праша.Тоа Е тоа Добро.Додади Во Кошничка Сега.

Главните својства