.

VFD1104 Селектор Вентил се Вклопува Неколку

VFD1104 Селектор Вентил се Вклопува Неколку

DEN 2591.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Го Заменува Дел Број : Vfd1104. Акции Да Варира Во Зависност Од Магацин - Ве Молиме Референца На Проценува Време На Испорака За Нашите Најмногу Точни Шип.Ние Нудиме Oem Броеви Како Референца За Клиенти Кога Наредил.Ве Молиме Потврдете Одговара Со Крст-Refere.Ние Нудиме Бесплатен Превозот Продавница-Wide На Било Други Производи Од Стакло, Decals, Спреј Бои, и Седишта.Ве Молиме Имајте Предвид Дека Некои Огласи Употреба Акции Слики Како Референца За Клиентите.Една Нова Вклопува Massey Фергусон Хидраулични Селектор Вентил Кој Одговара на Следните Трактор Модели : 20, 20 C, 20 D, 20 F, 202, 203, 204, 205, 2135, 2200, 25, 30, 30 B, 30 D, 30 E, 302, 304, 31, 3165, 40, 40 B, 40 E, 50 C, 50 D, 50 E, T035, 1080, 1085, 130, 135, 150, 165, 175, 180, 230, 231, 235, 240, 245, 250, 253, 255, 265, 275, 282, 283, 285, 290, 35, 360, 362, 375, 383, 390, 390, 392 S, 393, 398, 50, 65, 85. Сите ОЕМ дел броеви и логоа се користат за идентификација за цели.

Главните својства