.

VOUGGIME Boho Мозаик Туш Завеса Бела и Црна Туш Завеса Бохемски Племенски Туш Завеси во Собата за Бања Прибор Геометрија Завеса Водоотпорен Материјал Бања Оркестарот со

VOUGGIME Boho Мозаик Туш Завеса Бела и Црна Туш Завеса Бохемски Племенски Туш Завеси во Собата за Бања Прибор

DEN 525.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет на Ткаенина】На boho мозаик Туш завеса се направени од мека 100% полиестер платно материјал,кој е супер водоотпорен материјал,брзо сушење,навремено кои се отпорни.Оваа boho туш завеса не е хемиски или било чуден мирис и без штета на луѓето,животната средина пријателски. 【Бохемски мозаик Дизајн】моделот на бохемски туш завеса е вертикална завеса чипка составен од мозаици и племенски геометрија.Белиот и црниот туш завеса е добро одговараат за бања прибор или бања декорација.Племенски туш завеса на класични и свежи за освежување бања.Бохемски туш завесата не може да се користи само како туш завеса,но исто така се користи како прозорецот завеса,tapestry,партиција позадина. 【Големина & Пакет】бохемски туш завеса големина е 72 W x 72 L инчи.Секој пакет содржи 1 boho мозаик туш завеса и 12pcs пластични куки.Лесно да се откажам.Секој пакет е користење на пластични патент торба,лесно за вас да се извади. 【Лесно да се Чисти】На boho мозаик туш завесата може да се мијат со рака мие или во машина за миење во ладна вода.Но, не се користи кајгана или собори сува,нека boho туш завеса се исуши после миење. 【VOUGGIME УСЛУГА】задоволството на Клиентите е наш приоритет.Ако не сте целосно задоволни со нашата boho мозаик туш завеса,ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Уживајте во вашата шопинг.Боја : Бела Црна | Големина : 72"W x 72"Л.

Главните својства