.

2021 Дипломирањето Банер, Congrats и Класа На 2021 Банер Украси за Средно Училиште,Колеџ,Медицинска сестра, Лекар 2021 Дипломирањето Партија Декорација Материјали (Златен Сј

2021 Дипломирањето Банер, Congrats и Класа На 2021 Банер Украси за Средно Училиште,Колеџ,Медицинска сестра,

DEN 191.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

2021 Дипломирањето Украси : Совршен congrats и класа на 2021 украси за средно училиште, колеџ, медицинска сестра, лекар град прослави.Одлична декорација за вашиот 2021 град партија, која ќе додадете една мала искра на вашиот дипломирањето партија оркестарот и донесе радост за вас.Пакетот Вклучува : 1 Pcs златен сјај congrats и класа на 2021 банер, овој прекрасен град декорација дефинитивно ќе го направат вашиот дипломирањето партија fabulously привлечни.Лесен За Користење : Тоа е многу едноставно и само место лента преку дупка на врвот на секоја буква cardstock,малку DIY.Можете да го користите како одлична позадина или фотографија проп да ги красат вашата 2021 дипломирањето партија оркестарот.Совршена Големина На : congrats дипломирањето банери вкупна должина се за 19.6 ft(2 јажиња) и писма од висок или широк зависи од букви.Изработени од еко-пријателски cardstock и лесен за употреба и може да се закачи на било која локација на вашиот избор затворен или отворен.Вреди да се Купуваат Тоа : Ова 2021 congrats дипломирањето банер ќе додадете сјај да дипломирањето партија, се снима важно достигнување моменти и да ги направи astounded.Цел тоа сега!.

Главните својства