.

Kipp 06273-2100XCP Алуминиум/Челик Handwheel со Фиксна Машина Рачка, Инчен, 100 мм Дијаметар, 0.500 го Понесе Големина

Kipp 06273-2100XCP Алуминиум/Челик Handwheel со Фиксна Машина Рачка, Инчен, 100 мм Дијаметар, 0.500 го Понесе

DEN 870.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Handwheel и машина се справи во алуминиум.Оска дел во челик, црна оксид заврши.Тркало на rim се сврте и полиран.DIN 950. Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Главните својства