.

MYLW Црна Големи Јога Мат Складирање Количка со Тркала, Има 12 Пена Ролки и Фитнес Вежби Душеци, Домашни спортски сали, Студио & Гаража

MYLW Црна Големи Јога Мат Складирање Количка со Тркала, Има 12 Пена Ролки и Фитнес Вежби Душеци, Домашни спортски

DEN 374.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ Здрав Изградба : Направена од високо квалитетен челик материјал, со трајни рѓа-отпорни заврши, безбедно и еко-пријателски, лесно се чисти. ✅ Голем Капацитет : 80×50×70cm(31.5" L×20" W×27.5" H), Може да се чуваат 12 јога мат & пена ролки, или други салата душеци. ✅ Се движат Насекаде : 4 тешки-должност мазна тркалање тркала, кој е лесно да се движите организаторот насекаде и се вклопува во специфична положба.Одличен за домашна, фитнес соба, студио, гаража, фитнес класа, тренингот област. ✅ Лесно Собрание : Едноставно следат лесни инструкции и вклучени потребните додатоци, вашата јога мат складирање количка ќе биде подготвен за употреба во неколку минути. ✅ Customer Service : Ако имате било какви прашања по добивањето на нарачката, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе замена или рефундирање на вашите купување без да се расправаме!. ☟ Дали имате проблеми предизвикани од хаосот на спортска опрема?✿ Чувајте ги организира сите ваши спортска опрема, како што се јога мат, пена, ролки, или други вежби мат.● Карактеристики : Материјал : Steel Size : 80×50×70cm Applicable Сцена : Home/Училиште/Фитнес/Студио.● Пакет Содржина : 1 × Јога Мат Складирање Рек● Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Можеби има некои од 1-2cm грешки во прирачник за мерење,ве молиме обратете се на вистинскиот производ. (0.39 инчен=1cm)2. Производ слики се должи на светлина или снимање агол, не може да биде малку боја, производот ќе преовладуваат во вид.

Главните својства