.

4Pcs Метален Cheerleading Пом Poms за Деца, Creatiee 2 Пар најгласен поборник Навива Тим Pompoms за Момче Девојка Училишни Спортски Игри Тимскиот Дух Навиваат

4Pcs Метален Cheerleading Пом Poms за Деца, Creatiee 2 Пар најгласен поборник Навива Тим Pompoms за Момче Девојка

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Пакет се Вклучени】4 Pcs x Навиваат Рака Цвет Пом за Деца Момче Девојка(2 Пар, Виолетова-Сребрена).Погодна за речиси сите видови на спорт игри. 【Деца Пом Poms】Погодно за деца да се одржи и не е лесно да се фрли.Згодна за навива squads, играчи, натпревари, партии, танчери и публиката. 【Доволно Меки】Нашите cheerleading со pompoms се справи со се во светли металик бои и да имаат целосна поток【Доволно Меки】Нашите cheerleading со pompoms се справи со се во светли металик бои и да имаат целосна streamers, која ќе го направи млади овации повеќе динамична и атрактивна.клиенти, која ќе го направи млади овации повеќе динамична и атрактивна. 【Премиум Материјалот】Направени од високо квалитетен материјал, лесни и издржливи, со тешко пластична рачка во средината, погодно да се одржи за деца момче девојче. 【Обновливи Тимскиот Дух Додатоци】Креирај сопствен тим изгледа дека ќе им помогне на вашиот младински навиваат тим сјај на терен со нашите премија најгласен поборник pompoms.Creatiee компанија е посветена на ширење на културата и духот на cheerleading тимска работа.По континуирана оптимизација и подобрување на нашите производи, нашата најгласен поборник пом poms се доби едногласна согласност од страна на нашите клиенти за квалитет, материјал и боја шема.

Главните својства