.

Roamans Жените Плус Големина Три-Четврт Ракави Кејт Голема Кошула Копчето Надолу Маица, Блуза

Roamans Жените Плус Големина Три-Четврт Ракави Кејт Голема Кошула Копчето Надолу Маица, Блуза

DEN 554.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Ова е кошула која никогаш не излегува на стил.Лесно скроени, со копчето пред се, јака и долги ракави, со копчето ракави. 30" должина.Памук/поли.Машина за миење.Увезени.ЗА БРЕНД : Roaman е познат за нашите модерен плус големина на облека.Ние сме го направиле тоа и нашата цел да се обезбеди облека за плус големина на жените дека не го викам "plus size" но натпревари забава стилови на актуелните модни трендови, наместо.Roaman е создава жените плус мода дека е додворувања, женски, и единствено.Roaman е совршен спој на модата, се вклопуваат и удобност, сите направени изречно за криви.Лесно скроени, со копчето пред се, јака и три-четврт ракави, со копчето ракави.Shirttail полите.Нашиот најголем популарните кошули се испробаните и вистински класици.Направен во мека, лесна-за нега на памук комбинација, која лесно се мие и секогаш изгледа полиран.На Кејт силуета е достапен во различни стилови, бои и дезени.Соберат сите нив. 32" length Cotton/poly Machine wash Imported.

Главните својства