.

139981 Удар Сензор Жица Жици се Подигнат | Вклопува 2003 2004 2005 2006 Nissan 350Z | Вклопува Infiniti G35 2003-2007 Година | Вклопува FX35 2003-2008 | M35 2006-2008 | Решава Проблеми Код P0327 { СТАОРЕЦ ДОКАЗ Ж

139981 Удар Сензор Жица Жици се Подигнат | Вклопува 2003 2004 2005 2006 Nissan 350Z | Вклопува Infiniti G35

DEN 1158.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Палење на моторот на Емисиите Удар Сензор Жици се Подигнат за да Одберете Nissan & Infiniti Возила.ОДГОВАРА : 2003 2004 2005 2006 nissan 350 Z Одговара на Infiniti G35 {VQ35 DE САМО} 2003-2007 година се Вклопува FX35 2003 - 2008 M35 2006-2008...Имајте на ум НЕ и Одговара : G35 седан.Решава DTC Дијагностички Моторот Светлината Проблеми Код P0327 Смог Тест.Z-ТЕЦ надградба на Глодар Доказ Жица.Нов Удар за Светло & Жица Жици се Подигнат Вклопува 2003-2008 Infiniti FX35 - СИТЕ Одговара 2003-2007 Година Infiniti G35 {VQ35 DE САМО} се Вклопува 2006-2008 Infiniti M35 се Вклопува 2003-2006 Nissan 350 Z ********************* Забелешка G35 {VQ35 DE МОТОРИ САМО}************************.

Главните својства