.

Стела & Гумени е Дива Црвено Суровини Мешавина Kibble Сува Храна Куче

Стела & Гумени е Дива Црвено Суровини Мешавина Kibble Сува Храна Куче

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Квалитет на исхрана направени во САД.Овој рецепт е преполна со месо од шест животински протеини : пилешко, турција, quail, guineafowl, goose и патка.Жито слободни рецепт без компири или мешунките.Не грашок, леќа, нус-производ оброци, вештачки бои, вкусови и конзерванси додаде.На хранливи материи густа рецепт со користење на "целиот плен" состојки - мускулното месо, органи месо и ' рскавица, со 93% протеини од животинско потекло.Нашите Суровини се Вклопуваат Рецепти направете го тоа лесно за да додадете вкус и исхрана на суровини во секој залак со замрзнување-сушени суровини слој, плус замрзнување-сушени суровини парчиња.Направени со одговорно извори на протеини вклучувајќи кафез-слободен пилешко и патка + органско овошје s природно жедни месо, многу како тие јаделе во дивината.Нашите Диви Црвено рецепти се одликува со одговорно извори, животински базирана на протеини од повеќе месо извори на протеини-богат вкус кучиња жедни со исхрана тие заслужуваат.Со ниско ниво на јаглехидрати и нема филери, мешунките, вештачки бои, вкус или конзерванси овие рецепти ќе се хранат вашите кучиња дива страна.

Главните својства