.

VOSAREA 10PCS Дрвени Божиќ Птица Pendant Виси Pendant Декорација DIY Занает Божиќ Дрво Виси Украси за Партиски Празник Фестивал

VOSAREA 10PCS Дрвени Божиќ Птица Pendant Виси Pendant Декорација DIY Занает Божиќ Дрво Виси Украси за Партиски

DEN 2107.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мазна површина и недовршени дизајн ви овозможи да DIY, тие може да биде обоен, декорирани, обоени.Идеален за бесење ознаки, - карта во донесувањето одлуки, embellishments, scrapbooking, decoupage, знак одлуки, плакети и многу други уметност и занает проекти.Исклучителна детали и изработка, идеален Божиќ виси декорација за никаде.Голема елка украси, исто така можете да ја обеси на дрво гранки, врата, прозорец, ѕид или било каде на друго место како ви се допаѓа.Карактеристики дрвен материјал, птица дизајн, елегантен и селски.Description These се збир на DIY дрво pendant, фантастичен за декоративни идеи и општи изработката. Â се Претвори овие дрво занаети во корисни партија или домашна декорација. ¢ Божиќ елементи дизајн, совршено Божиќ декорација за дома, забава, итн.Карактеристики - Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 7 x 9 x 0.25 см.- Карактеристики дрвен материјал, птица дизајн, елегантен и селски.- Идеален за бесење ознаки, - карта во донесувањето одлуки, embellishments, scrapbooking, decoupage, знак одлуки, плакети и многу други уметност и занает проекти.- Исклучителна детали и изработка, идеален Божиќ виси декорација за никаде.- Мазна површина и недовршени дизајн ви овозможи да DIY, тие може да биде обоен, декорирани, обоени.- Голема елка украси, исто така можете да ја обеси на дрво гранки, врата, прозорец, ѕид или било каде на друго место како ви се допаѓа.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including10 x Божиќ декорација.

Главните својства