.

ЛЕГО Марвел Супер Херои Avengers: Бесконечност Војна Outrider Dropship Напад 76101 Градење на Полнење (124 Парче) (Укинати од страна на Производителот)

ЛЕГО Марвел Супер Херои Avengers: Бесконечност Војна Outrider Dropship Напад 76101 Градење на Полнење (124 Парче)

DEN 702.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изградба на Dropship кој отворање двојна minifigure кабина со Бесконечност Камен елемент, foldout страни и 2 студ стрелците, а потоа битка за иднината на Wakanda.Овој супер херој играчка вклучува 4 Бесконечност Војна бројки : Капетан Америка фигура со Wakandan штитови, Црна Вдовица фигура со пендреци и 2 Outrider бројки, секој со 6 оружје.Dropship мерки над 4" (12cm) висока, 2" (7cm) долго и 2" (6cm) широк, и 1" (4cm) висока, 7" (19cm) долго и 9" (23cm) со страни здиплени отфрлени. 124 парчиња – Одмаздници : Бесконечност Војна филм играчки за момчиња и девојчиња на возраст меѓу 6 и 12 ЛЕГО Марвел Супер Херои playsets се компатибилни со сите ЛЕГО зграда се поставува за креативни зграда.Приклучи се Капетан Америка и Црна Вдовица е битка за да се одвратат Outriders и спаси Wakanda со оваа акција спакувани ЛЕГО Марвел Супер Херои 76101 Outrider Dropship Напад buildable сет!.

Главните својства