.

Vaporwave Естетски Стил T-Shirt - Емоционална Сон Tee T-Shirt

Vaporwave Естетски Стил T-Shirt - Емоционална Сон Tee T-Shirt

DEN 430.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Vaporwave Естетски Стил T-Shirt - Емоционална Сон Tee.Ако се чувствувате тажно или депресивни и ќе се анти-социјален, уморни од овој свет оваа емоционална streetwear стил кошула со саркастичен мем е за вас.Сето тоа е во вашиот ум Дизајн Со Проблем ефект.Ако сте фан на Естетски уметност и музика, го Дофати овој Естетски Т-маица.Тоа е исто така одличен Подарок за сите фанови на 1990-тите и 1980-тите ретро-futurism, проблем уметност и Јапонски Otaku.Го носат овој tee додека го слушате хипнотички vaporwave музика и ќе ги игнорира останатите.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Vaporwave Естетски Стил T-Shirt - Емоционална Сон Tee.Ако се чувствувате тажно или депресивни и ќе се анти-социјален, уморни од овој свет оваа емоционална streetwear стил кошула со саркастичен мем е за вас.Сето тоа е во вашиот ум Дизајн Со Проблем ефект.Ако сте фан на Естетски уметност и музика, го Дофати овој Естетски Т-маица.Тоа е исто така одличен Подарок за сите фанови на 1990-тите и 1980-тите ретро-futurism, проблем уметност и Јапонски Otaku.Го носат овој tee додека го слушате хипнотички vaporwave музика и ги игнорира остатокот од светот.За Роденден, Божиќ, Денот На Благодарноста.

Главните својства